👨‍💻 Зустріч роботодавців у Дніпрі

28.05.2018

22 травня 2018 року в Дніпропетровському центрі ПТО ДСЗ пройшла зустріч роботодавців. Тема зустрічі "Підготовка кваліфікованих робітничих кадрів ІТ та фінансової сфери відповідно до потреб роботодавців". Захід проведено з метою активізації співпраці та визначення шляхів взаємодії роботодавців і Центру в забезпеченні роботодавців IT та фінансової сфери кваліфікованими робітничими кадрами.

У засіданні Ради взяли участь представники обласного центру зайнятості: начальниця відділу організації профнавчання Тетяна Кардель, заступниця відділу організації надання послуг роботодавцям Наталія Селякова, адміністрація Дніпропетровського центру ПТО ДСЗ, представники установ і підприємств м. Дніпра та області: ПАТ БКБ ІТ та фінансової сфери, ПАТ ПТБ ІТ та області, ПАТ ПТБ ІТ та фінансової сфери, ПАТ ПТБ ІТ та області. Дніпро та області: ПАТ КБ "Приватбанк", ТОВ "ПУМБ", ТОВ "СМАРТ ПРОДЖЕКТ", ТОВ "Глобал Білгі", Web Art studio.

Підсумком роботи Ради стало підписання резолюції, що відображає взаємне бажання учасників заходу впроваджувати нові форми співробітництва із Центром з адаптації робочих навчальних планів і програм до потреб ринку праці, формування мотивації до професійного навчання в безробітних та підвищення його якості.

Джерело