Фірмовий стиль: розробка під ключ у Дніпрі

Web Art studio пропонує послуги з розроблення брендингу компанії: допомагає сформулювати та створити образ компанії, її продукту, донести до споживача основну ідею компанії та виробити логічний і чіткий курс створення нового бренду. Тим часом бренд є індивідуальним емоційним образом компанії або його товару, що підкреслює його унікальність. Бренд допомагає компанії виділитися на тлі конкурентного оточення, він впливає на вибір споживачів і є своєрідним нематеріальним активом компанії.

Вартість від $500

Замовити Брендбук

Фірмовий стиль

Які завдання вирішує

01. Унікальність

Ідеальних рецептів не існує. Ми підготуємо для вашого сайту особливий дизайн, який підійде саме вам.

02. Естетика

Ми створимо привабливий і зручний інтерфейс, який зробить ваш сайт ефективним і незабутнім.

03. Імідж

Орієнтуючись на переваги цільової аудиторії, ми розробимо дизайн, переконливий для ваших клієнтів!
НАШИ РОБОТИ

Портфоліо

ПРО НАС КАЖУТЬ

Відгуки

От всей души благодарю специалистов за разработку и поддержку нашего сайта vasil.ua. Благодаря вам, организация работает без перебоев, и поступающие заявки обрабатываются вовремя. Мы не первый раз продлеваем договор и будем обращаться впредь!

Анастасия Шапран

Image

Мы уже заказывали несколько одностраничников для конкретных продуктов и снова обратились, но уже за разработкой с полноценным магазином палок для скандинавской ходьбы. Нам предложили проект на CMS MODX, что позволило решить не только основные задачи, но и ряд второстепенных. Выражаем нашу благодарность!

Игорь Ефименко

Image

Долго искали подрядчика который будет создавать для нашего предприятия сайт по перевозкам. По совету партнера остановились на студии Веб арт. Результат очень нравится, как удобная структура с навигацией, так и красивый дизайн. А главное, получили возможность интеграции с сервисами бронирования мест. Спасибо.

Марина

Image

Искал разработчика, который сможет выполнить проект информационного сайта с некоторыми особенностями. В этой студии мне настойчиво посоветовали Модекс. Рискнул, и не прогадал. Очень удобная система управления сайтом. Спасибо.

Денис

Image

Найкрутіша студія, з якою я коли-небудь працював. Професіоналізм і експертність на найвищому рівні. Пунктуальність і залученість можна ставити в приклад іншим. Команда WEB ART робить шикарні сайти, які не тільки привертають увагу, але ще й потужно продають! РЕКОМЕНДУЮ!

Влад Встречников

Image
ОБИРАЙ НАС

Чому ми?

01. Досвід

Ми - професійна веб-студія, що має більше 9 років досвіду розробки веб-сайтів та додатків.

02. Фахівці

Наші розробники - це висококваліфіковані фахівці, які постійно вдосконалюють свої навички та знання.

03. Індивідуальний підхід

Ми надаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та забезпечуємо якісне та швидке виконання проектів.

04. Прямо в ціль

Ми знаємо, як визначити потреби клієнта та розробити сайт, який буде відповідати його бізнес-цілям.

05. Технології

Ми використовуємо сучасні технології та інструменти для створення веб-сайтів, що забезпечує їхню функціональність та ефективність.

06. Підтримка

Ми забезпечуємо технічну підтримку та післяпродажне обслуговування своїх клієнтів.

07. UI/UX

Ми маємо розуміння важливості дизайну та його впливу на успіх бізнесу, тому працюємо над розробкою естетично привабливих та функціональних сайтів.

08. Ціна

Наші ціни доступні та конкурентоспроможні, а якість роботи - на високому рівні.

Розробка фірмового стилю

У наш час корпоративний дизайн є одним із головних маркетингових інструментів. Як один із прикладів, які було б доцільно навести в даному випадку, покажемо образ компанії Coca-Cola. Заплющте очі, і подумайте про Coca-Cola. Що ж Ви побачите перед очима? Звичайно, це буде скляна пляшка з червоною етикеткою, на якій особливим курсивом написано назву. А всередині пляшки заливається сильно газований напій темного кольору. Це і є результат корпоративного дизайну. Той фактор, що клієнти впізнаватимуть саме Ваш товар, і приноситиме кошти компанії. Але що станеться, якщо не стане самого образу компанії? Тоді залишиться велика кількість неліквідного товару, що місяцями, а то й роками стоятиме на полицях магазину. На такому рівні перебуває більшість середньостатистичних фірм, які ще не досягли великого успіху, але мають певні напрацювання. Такі фірми аж ніяк не вирізняються з-поміж загальної «сірої» маси інших компаній.

Як же привернути увагу до своєї компанії та виділитися з-поміж інших?

Для початку, кожна компанія, що має займатись торгівельною діяльністю, має визначитися з власною назвою, логотипом та слоганом. Якщо компанія має вірний політичний курс на модернізацію та покращення послуг та/або товарів, то інтерес з боку споживача їй забезпечений. Саме в цей момент важливо не втратити ініціативу на ринку. Для цього компанії необхідна допомога фахівців. Web Art studio пропонує свої послуги з надання допомоги або самостійного створення корпоративного дизайну та неповторного стилю компанії. Якщо Вас зацікавила ця стаття, то Ви прагнете стабільності та надійності у виробництві та збуті Вашої продукції, а також підвищення якості надання послуг (товарів).