Сайт-візитка: розробка у Дніпрі

Створення сайту-візитки - ефективний і порівняно недорогий спосіб заявити про свій бізнес потенційним клієнтам. Простий сайт-візитка, виконаний на замовлення в нашій студії, містить необхідний мінімум розділів і сторінок, заповнених якісним, інформативним контентом. У своїй роботі ми орієнтуємося на специфіку бізнесу замовника, його побажання і вимоги ринку.

Вартість від $500

Замовити Сайт-візитку

Сайт візитка

Які завдання вирішує

01. Доступність

Це зручний і порівняно недорогий спосіб заявити про себе вашій цільовій аудиторії та залучити нових клієнтів.

02. Гнучкість

Вибір формату сайту залежить від цілей і завдань, які ви маєте намір вирішувати за допомогою свого інтернет-проєкту.

03. Оперативність

Наша компанія пропонує розробку та створення сайту-візитки для вашого бізнесу
WHY CHOOSE US

Чому варто замовити розробку сайту візитки в web.art

Метою сайту, найчастіше, є ознайомлення з компанією, її послугами і товарами. Сайт-візитка - це простий сайт, який розповідає про вашу компанію, товар або послугу. Найчастіше не містить блоку новин, каталогу товарів, кошика, коментарів і опитувань. Незважаючи на це, ви з легкістю можете опубліковувати новий матеріал у вигляді сторінок на сайті, додати фото, відео, створювати і редагувати пункти меню, змінювати контактні дані та багато іншого.
 • Швидкий запуск проекту. До 20 днів.
 • Відносно низька вартість сайту
 • Легкість в управлінні інформацією
 • Знімає непродуктивне навантаження з відділу продажів
 • Технічна підтримка від нашої команди
STAGES OF DEVELOPMENT

Що входить у проект

01. Розробка структури

Вивчаємо сегмент ринку. Вникаємо потреби покупців даного сегмента. Складаємо оптимальну структуру сайту під завдання Вашого бізнесу.

02. Проект інтерфейсу

Виходячи зі структури сайту та його призначення проектуємо інтерфейс головної сторінки, а потім внутрішніх. Враховуючи всі правила WEB-розробки.

03. Дизайн

На основі проекту інтерфейсу наші фахівці приступають до розробки індивідуального дизайну для Вашого сайту.

04. Верстка

Створення адаптивних під мобільні пристрої HTML сторінок на підставі прийнятого Вами дизайну сайту. Перевірка сторінок у всіх популярних браузерах.

05. Інтеграція верстки до CMS

Система управління сайтом вибирається в залежності від завдань сайту, вимог до функціоналу сайту, бюджету замовника.

06. Наповнення

Наші спеціалісти наповнюють сайт наданим Вами контентом. Кількість контенту, що додається, прописано в техзавданні.

07. Первинне SEO

Фахівець проходить по всьому сайту і налаштовує масу параметрів, щоб він став більш привабливим для пошукових машин відразу після публікації.

08. Навчання

Наш спеціаліст проводить онлайн-навчання Вас або Ваших співробітників з управління контентом сайту. Можливі окремі платні курси.

STACK

Ми використовуємо

НАШИ РОБОТИ

Портфоліо

ПРО НАС КАЖУТЬ

Відгуки

От всей души благодарю специалистов за разработку и поддержку нашего сайта vasil.ua. Благодаря вам, организация работает без перебоев, и поступающие заявки обрабатываются вовремя. Мы не первый раз продлеваем договор и будем обращаться впредь!

Анастасия Шапран

Image

Мы уже заказывали несколько одностраничников для конкретных продуктов и снова обратились, но уже за разработкой с полноценным магазином палок для скандинавской ходьбы. Нам предложили проект на CMS MODX, что позволило решить не только основные задачи, но и ряд второстепенных. Выражаем нашу благодарность!

Игорь Ефименко

Image

Долго искали подрядчика который будет создавать для нашего предприятия сайт по перевозкам. По совету партнера остановились на студии Веб арт. Результат очень нравится, как удобная структура с навигацией, так и красивый дизайн. А главное, получили возможность интеграции с сервисами бронирования мест. Спасибо.

Марина

Image

Искал разработчика, который сможет выполнить проект информационного сайта с некоторыми особенностями. В этой студии мне настойчиво посоветовали Модекс. Рискнул, и не прогадал. Очень удобная система управления сайтом. Спасибо.

Денис

Image

Найкрутіша студія, з якою я коли-небудь працював. Професіоналізм і експертність на найвищому рівні. Пунктуальність і залученість можна ставити в приклад іншим. Команда WEB ART робить шикарні сайти, які не тільки привертають увагу, але ще й потужно продають! РЕКОМЕНДУЮ!

Влад Встречников

Image
ОБИРАЙ НАС

Чому ми?

01. Досвід

Ми - професійна веб-студія, що має більше 9 років досвіду розробки веб-сайтів та додатків.

02. Фахівці

Наші розробники - це висококваліфіковані фахівці, які постійно вдосконалюють свої навички та знання.

03. Індивідуальний підхід

Ми надаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та забезпечуємо якісне та швидке виконання проектів.

04. Прямо в ціль

Ми знаємо, як визначити потреби клієнта та розробити сайт, який буде відповідати його бізнес-цілям.

05. Технології

Ми використовуємо сучасні технології та інструменти для створення веб-сайтів, що забезпечує їхню функціональність та ефективність.

06. Підтримка

Ми забезпечуємо технічну підтримку та післяпродажне обслуговування своїх клієнтів.

07. UI/UX

Ми маємо розуміння важливості дизайну та його впливу на успіх бізнесу, тому працюємо над розробкою естетично привабливих та функціональних сайтів.

08. Ціна

Наші ціни доступні та конкурентоспроможні, а якість роботи - на високому рівні.
Питання-відповідь

Поширені запитання

Базова вартість сайту візитки в нашій студії становить від 500$. Для формування більш точної вартості робіт по розробці сайту ви можете завантажити та заповнити наш бриф, де детально вкажете всі Ваші побажання щодо зовнішнього вигляду та функціоналу сайту. Після цього ми сформуємо точну вартість розробки сайту візитки.

На фінальну вартість створення сайту візитки впливають такі фактори як: ексклюзивність дизайну, складність функціоналу, обсяг робіт.

Терміни розробки залежать від безлічі факторів, а саме: індивідуальність дизайну, складність функціоналу, кількість сторінок, створення візуальних ефектів тощо. У середньому становить від 5 до 20 робочих днів.

Web Art studio пропонує комплекс послуг з розробки сайту-візитки для малого бізнесу або ж для фізичних осіб

При розробці високоефективних веб-сайтів візиток, наша мета підтримати зацікавленість відвідувачів & nbsp; до Вашого ресурсу. Тому ми створюємо баланс між дизайном і функціональністю для бездоганної взаємодії з користувачем. Команда Web Art володіє навичками і всіма відповідними інструментами для розробки вебсайту візитки. Ми намагаємося тісно співпрацювати з нашими клієнтами під час розроблення вебсайту, власне що дає змогу домогтися граничного ефекту від нашої роботи.

Перегляньте наше портфоліо, прочитайте відгуки про нас і зв'яжіться з нами, якщо ви шукаєте професійну та віддану команду, яка зосереджена на наданні повного спектра послуг з урахуванням Ваших бізнес-потреб до запуску сайту та після його запуску в мережі.

Яку вигоду для вас принесе сайт візитка від команди Web Art:

 • Перш за все, ми гарантуємо 100% якість власного продукту.
 • Ми заощаджуємо для вас час і кошти. Ми не станемо набивати для себе вартість непотрібними зустрічами і непотрібними демонстраціями.
 • На базі заповненого Вами брифу ми оформляємо технічне завдання і приступаємо до роботи.
 • Ми створюємо цілком готовий вебсайт у встановлені Вами терміни.
 • Круглосуточная підтримка партнерів.
 • Замовити сайт-візитку в нашій студії - означає отримати унікальний образ і створити якісний імідж для Вашої компанії.

Сайт-візитка - невеликий сайт в кілька сторінок. Як правило, сайт-візитка містить коротку інформацію про організацію, фірму, компанію, приватну особу, діяльність, бренд, товари, послуги, ціни, контакти. Сайт-візитка - правильне рішення для початкового запуску інтернет-представництва і подальшого його розвитку.