SEO: Просування сайту в Дніпрі

Хочете, щоб сайт приносив максимальну користь? Йому потрібно забезпечити постійний приплив відвідувачів. Як це зробити? Вам потрібна seo оптимізація. Це зможе забезпечити приплив зацікавлених відвідувачів на ваш сайт і сформувати цільову аудиторію. Згодом відвідувачі стануть вашими клієнтами і забезпечать стабільні продажі, зростання доходу. Пошукове просування - важлива складова повноцінного розвитку інтернет-бізнесу.

Вартість від $500

Замовити Просування сайту

SEO

Які завдання вирішує

01. Seo-оптимізація сайту

SEO-оптимізація Вашого сайту - це комплекс дій над сайтом (поліпшення юзабіліті та технічних характеристик, складання семантичного ядра, визначення та усунення слабких сторін тощо).

02. Валідність, «чистота» коду

Пошукові системи приділяють увагу валідності, "чистоті" коду, на якому написаний сайт. Це не дивно, адже неякісний код може призвести до некоректного відображення сторінок

03. Ієрархія сайту

Відомо, що для пошукових систем ієрархія сайту відіграє важливу роль - сприяє (або заважає) індексації сторінок веб-ресурсу. Але й відвідувачам приємніше перебувати на сайті зі зручною навігацією
НАШИ РОБОТИ

Портфоліо

ПРО НАС КАЖУТЬ

Відгуки

От всей души благодарю специалистов за разработку и поддержку нашего сайта vasil.ua. Благодаря вам, организация работает без перебоев, и поступающие заявки обрабатываются вовремя. Мы не первый раз продлеваем договор и будем обращаться впредь!

Анастасия Шапран

Image

Мы уже заказывали несколько одностраничников для конкретных продуктов и снова обратились, но уже за разработкой с полноценным магазином палок для скандинавской ходьбы. Нам предложили проект на CMS MODX, что позволило решить не только основные задачи, но и ряд второстепенных. Выражаем нашу благодарность!

Игорь Ефименко

Image

Долго искали подрядчика который будет создавать для нашего предприятия сайт по перевозкам. По совету партнера остановились на студии Веб арт. Результат очень нравится, как удобная структура с навигацией, так и красивый дизайн. А главное, получили возможность интеграции с сервисами бронирования мест. Спасибо.

Марина

Image

Искал разработчика, который сможет выполнить проект информационного сайта с некоторыми особенностями. В этой студии мне настойчиво посоветовали Модекс. Рискнул, и не прогадал. Очень удобная система управления сайтом. Спасибо.

Денис

Image

Найкрутіша студія, з якою я коли-небудь працював. Професіоналізм і експертність на найвищому рівні. Пунктуальність і залученість можна ставити в приклад іншим. Команда WEB ART робить шикарні сайти, які не тільки привертають увагу, але ще й потужно продають! РЕКОМЕНДУЮ!

Влад Встречников

Image
ОБИРАЙ НАС

Чому ми?

01. Досвід

Ми - професійна веб-студія, що має більше 9 років досвіду розробки веб-сайтів та додатків.

02. Фахівці

Наші розробники - це висококваліфіковані фахівці, які постійно вдосконалюють свої навички та знання.

03. Індивідуальний підхід

Ми надаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та забезпечуємо якісне та швидке виконання проектів.

04. Прямо в ціль

Ми знаємо, як визначити потреби клієнта та розробити сайт, який буде відповідати його бізнес-цілям.

05. Технології

Ми використовуємо сучасні технології та інструменти для створення веб-сайтів, що забезпечує їхню функціональність та ефективність.

06. Підтримка

Ми забезпечуємо технічну підтримку та післяпродажне обслуговування своїх клієнтів.

07. UI/UX

Ми маємо розуміння важливості дизайну та його впливу на успіх бізнесу, тому працюємо над розробкою естетично привабливих та функціональних сайтів.

08. Ціна

Наші ціни доступні та конкурентоспроможні, а якість роботи - на високому рівні.

SEO оптимізація і просування сайтів у Дніпрі

Наявність сайту в компанії не гарантує його відвідуваності з однієї простої причини – в мережі про нього ніхто не знає. Сайт, це майданчик, що представляє товари або послуги, якій потрібна реклама, як і будь-якому іншому продукту, який щойно з'явився на ринку. Найбільш затребуваними і найефективнішими рекламними майданчиками в мережі інтернет є пошукові системи, такі як yandex.ru, google.com тощо.
Тільки пошукові системи можуть привести до Вас на сайт цільових відвідувачів. Механізм дуже простий, відвідувачі пошукової системи в рядку пошуку вводять запит, що їх цікавить. Пошукова система реагує негайно і виводить список сайтів, що відповідають цьому запиту.
Після цього відвідувачеві досить клацнути мишкою по сайту з наданого списку, і він опиниться там, де пропонують послугу або товар, який він шукав. Виникає питання, яким чином сайти потрапляють в цей список пошукової системи, адже їх мільйони і ймовірність того, що там буде Ваш сайт мізерно мала. Давайте спробуємо розібратися.

Ми та наші партнери:

  •     отримання трафіку «мама не горюй» білими методами;
  •     видача у ТОПі-5 або ТОПі-10 за конкретними запитами;
  •     постійне перебування у ТОПі-100;