Техпідтримка: обслуговування сайтів у Дніпрі

Оновлення та вдосконалення сайту - необхідні заходи для того, щоб підтримувати його на належному рівні ефективності. Ми пропонуємо підтримку сайту, яка включає в себе всі необхідні роботи. Підтримка сайту проводиться за спеціальним договором. Ми забезпечимо вашому сайту актуальність, відмінний робочий стан і відповідність вимогам вашого бізнесу!

Вартість від $280

Замовити техпідтримку

Техпідтримка

Які завдання вирішує

01. Техпідтримка

Реанімуємо сайт після ураження вірусом або технічної помилки

02. Аналітика

Додаємо товари або послуги до вашого каталогу, встановлюємо системи веб-аналітики

03. Консультації

Налаштовуємо або переносимо сайт на хостинг, створюємо корпоративну пошту
НАШИ РОБОТИ

Портфоліо

ПРО НАС КАЖУТЬ

Відгуки

От всей души благодарю специалистов за разработку и поддержку нашего сайта vasil.ua. Благодаря вам, организация работает без перебоев, и поступающие заявки обрабатываются вовремя. Мы не первый раз продлеваем договор и будем обращаться впредь!

Анастасия Шапран

Image

Мы уже заказывали несколько одностраничников для конкретных продуктов и снова обратились, но уже за разработкой с полноценным магазином палок для скандинавской ходьбы. Нам предложили проект на CMS MODX, что позволило решить не только основные задачи, но и ряд второстепенных. Выражаем нашу благодарность!

Игорь Ефименко

Image

Долго искали подрядчика который будет создавать для нашего предприятия сайт по перевозкам. По совету партнера остановились на студии Веб арт. Результат очень нравится, как удобная структура с навигацией, так и красивый дизайн. А главное, получили возможность интеграции с сервисами бронирования мест. Спасибо.

Марина

Image

Искал разработчика, который сможет выполнить проект информационного сайта с некоторыми особенностями. В этой студии мне настойчиво посоветовали Модекс. Рискнул, и не прогадал. Очень удобная система управления сайтом. Спасибо.

Денис

Image

Найкрутіша студія, з якою я коли-небудь працював. Професіоналізм і експертність на найвищому рівні. Пунктуальність і залученість можна ставити в приклад іншим. Команда WEB ART робить шикарні сайти, які не тільки привертають увагу, але ще й потужно продають! РЕКОМЕНДУЮ!

Влад Встречников

Image
ОБИРАЙ НАС

Чому ми?

01. Досвід

Ми - професійна веб-студія, що має більше 9 років досвіду розробки веб-сайтів та додатків.

02. Фахівці

Наші розробники - це висококваліфіковані фахівці, які постійно вдосконалюють свої навички та знання.

03. Індивідуальний підхід

Ми надаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та забезпечуємо якісне та швидке виконання проектів.

04. Прямо в ціль

Ми знаємо, як визначити потреби клієнта та розробити сайт, який буде відповідати його бізнес-цілям.

05. Технології

Ми використовуємо сучасні технології та інструменти для створення веб-сайтів, що забезпечує їхню функціональність та ефективність.

06. Підтримка

Ми забезпечуємо технічну підтримку та післяпродажне обслуговування своїх клієнтів.

07. UI/UX

Ми маємо розуміння важливості дизайну та його впливу на успіх бізнесу, тому працюємо над розробкою естетично привабливих та функціональних сайтів.

08. Ціна

Наші ціни доступні та конкурентоспроможні, а якість роботи - на високому рівні.

Оновлення контенту сайту, додавання на сайт нових матеріалів, виправлення системних помилок, внесення коригувань відповідно до актуальних умов ринку - все це дає змогу сайту динамічно розвиватися і завжди відповідати пред'явленим до нього вимогам.

Технічний супровід сайтів у Дніпрі

Професійна технічна підтримка сайту допоможе власникам сайту просто забути про можливі проблеми, які виникають у процесі експлуатації. Особливо, якщо підтримкою займаються фахівці з компанії Web Art studio.

Професійна підтримка сайтів - це одна з найпопулярніших послуг, яку надає компанія Advertising Media. Від якості надання цієї послуги безпосередньо залежить успіх інтернет-проекту. Кожен власник сайту, який бажає досягти нових рівнів, повинен усвідомити для себе, що левова частка успіху залежить саме від надійності, актуальності та якості сайту компанії.

Підтримку сайтів від Web Art studio справді можна назвати професійною, адже ми можемо співпрацювати з веб ресурсами, що розташовані не лише в Україні, а й за її межами, навіть якщо це місце розташоване на протилежному боці земної кулі. Такий вид співпраці можливий завдяки самій мережі інтернет, через яку і здійснюється безпосереднє управління сайтом.

Супровід Сайтів Дніпро

Технічна та інформаційна складові Вашого сайту будуть у повному порядку, якщо довірити обслуговування і підтримку компанії Web Art studio. Вчасно проведена актуалізація даних інтернет-проекту дозволить Вам не тільки зберегти старі позиції за вже набутими клієнтами, а й розширити їхнє коло і піднятися на новий щабель у розвитку компанії. Професійна підтримка сайтів компанією Web Art studio з технічного боку забезпечить безперервну і безпечну роботу сайту

.