👍 Чому MODX найкраща система управління сайтом

20.10.2017

В інтернеті є сотні різних систем управління сайтами. Нам доводилося використовувати близько 5 різних CMS, але коли кілька років тому ми познайомилися з MODX, ми більше ніколи не використовували жодну іншу CMS, якщо на цьому не наполягав замовник.

Дивовижна гнучкість MODX

MODX містить потужні компоненти для використання досвідченими програмістами і водночас легко може бути використана для створення сайтів менш технічно грамотними фахівцями. Найважливішою відмінною рисою MODX, на наш погляд, є дивовижна свобода творчості, яку дає ця система управління. Вона дає змогу створювати ваш сайт у точній відповідності з вашими бажаннями, без будь-яких компромісів.

MODX було розроблено програмістами, яким набридли обмеження інших платформ. Їм не подобалося працювати на системах, де існували внутрішні обмеження того, як має створюватися веб сайт. Вони також хотіли краще розмежувати вміст сайту і код, який представляв цей вміст - така практика дає змогу набагато простіше виконувати редизайн і обслуговувати сайти.

Створення сайту на MODX Revolution - цікавий, захопливий процес, у якому веб розробник має дивовижну свободу творчості. За це ми і любимо MODX.

Чим ще відрізняється MODX від інших CMS ?

Однією з важливих переваг MODX є те, що жодна інша CMS не дає змоги так чудово і швидко виконувати технічну оптимізацію сайту для пошукових машин. Це досяжно, зокрема, завдяки тому, що величезна увага приділяється чистоті та якості коду. MODX має вбудований механізм дружніх URL і можна дуже швидко створити URL, який полюблять пошуковики. У MODX є сніппет Sitemap XML, що дає змогу автоматично оновлювати карту сайту в XML під час внесення будь-яких змін на сайт. Ви можете редагувати вміст META тегів окремо на кожній сторінці. MODX забезпечує підтримку стандартів W3C, даючи змогу розробникам створювати сайти типу XHTML 1.0 Strict так само просто, як копіювати код з одного місця в інше. У MODX також немає жодних обмежень під час інтеграції дизайну в систему управління: немає жодних спеціальних шаблонів для MODX, заплутаних правил розмітки тощо.

До однієї з багатьох переваг MODX ми також відносимо надзвичайно доброзичливу спільноту користувачів і розробників. Відвідайте форум MODX і ви переконаєтеся в цьому самі.

MODX швидка система управління сайтом

MODX має потужний механізм кешування сторінок і навіть не потрібно проводити тестування, щоб зрозуміти, що один і той самий сайт на одному і тому самому сервері буде вантажитися швидше, якщо він зроблений на MODX.

Простота використання

MODX просто використовувати ! Це один з найбільш важливих аспектів для кінцевого користувача. В панелі управління ви можете редагувати ваші сторінки за допомогою текстового редактора. Ви можете легко завантажувати зображення, додавати нові сторінки, реорганізовувати ваше меню і багато іншого. Зліва в панелі керування розташована структура сайту, що наочно відображає вкладеність усіх сторінок сайту.