Google повернула піддомени www і m

18.09.2018

Розробники Google Chrome заявили про скасування нововведення, що стосується піддоменів www і m, у блозі Chromium. Chrome 70 приховуватиме домен www, незважаючи на незадоволені відгуки користувачів. Google має намір представити питання про стандартизацію відображення піддоменів www і m на публічний розгляд.

Дії Google

Представники компанії повідомили про скасування приховування піддоменів після негативних відгуків користувачів. Компанія має намір використовувати їх як резервний варіант для особливого застосування. Відображення в інтерфейсі браузера залишиться на розсуд користувачів. Ось так виключення www з адресного рядка матиме вигляд для Chrome 70:

Невдоволення триває

Користувачі наполягають на введенні подібних особливостей тільки після стандартизації. Також серед незадоволених існує думка, що подібні кроки лише створюють плутанину. Вони вважають, що компанія запроваджує зміни виключно у своїх цілях, які поки що не зрозумілі.

Google Chrome почав приховувати піддомени www і m m в середині вересня 2018 року. Незадоволені користувачі стверджували, що нововведення призвело до переходів на сторонні ресурси. Проте, в налаштуваннях браузера цю функцію можна було відключити.

 

 

via: Bleeping Computer
Source: блог Chromium

Взято звідти