Дизайн сайту: замовити розробку Дніпрі

Розробляючи дизайн, що підходить вашому сайту, ми аналізуємо специфіку кожного виду і типу проєкту - чи то інтернет-магазин, чи то рекламні та промо-сторінки, чи то особистий особистий, чи то корпоративні ресурси компанії. Маємо досвід у сфері розробки логотипу. Запропонуємо і редизайн. Спираємося на маркетинговий аудит, застосовуємо конкурентний аналіз, використовуємо фірмовий стиль компанії.

Вартість від $350

Замовити Дизайн сайту

Дизайн сайту

Які завдання вирішує

01. Прототип

Послуга створення дизайну сайту пов'язана із завданнями розглянутого бізнесу, створюючи кращий інтерфейс ми втілюємо в графіку технічну частину.

02. Зручність

Впроваджуємо графічні та конверсійні елементи так, щоб не порушувати роботу інтерактивних сервісів і не заважати взаємодії користувача з ресурсом

03. Технології

Застосовуємо адаптивні технології для виготовлення ефектного web інтерфейсу з дизайном, який зручний для відображення сайту на мобільних пристроях
НАШИ РОБОТИ

Портфоліо

ПРО НАС КАЖУТЬ

Відгуки

От всей души благодарю специалистов за разработку и поддержку нашего сайта vasil.ua. Благодаря вам, организация работает без перебоев, и поступающие заявки обрабатываются вовремя. Мы не первый раз продлеваем договор и будем обращаться впредь!

Анастасия Шапран

Image

Мы уже заказывали несколько одностраничников для конкретных продуктов и снова обратились, но уже за разработкой с полноценным магазином палок для скандинавской ходьбы. Нам предложили проект на CMS MODX, что позволило решить не только основные задачи, но и ряд второстепенных. Выражаем нашу благодарность!

Игорь Ефименко

Image

Долго искали подрядчика который будет создавать для нашего предприятия сайт по перевозкам. По совету партнера остановились на студии Веб арт. Результат очень нравится, как удобная структура с навигацией, так и красивый дизайн. А главное, получили возможность интеграции с сервисами бронирования мест. Спасибо.

Марина

Image

Искал разработчика, который сможет выполнить проект информационного сайта с некоторыми особенностями. В этой студии мне настойчиво посоветовали Модекс. Рискнул, и не прогадал. Очень удобная система управления сайтом. Спасибо.

Денис

Image

Найкрутіша студія, з якою я коли-небудь працював. Професіоналізм і експертність на найвищому рівні. Пунктуальність і залученість можна ставити в приклад іншим. Команда WEB ART робить шикарні сайти, які не тільки привертають увагу, але ще й потужно продають! РЕКОМЕНДУЮ!

Влад Встречников

Image
ОБИРАЙ НАС

Чому ми?

01. Досвід

Ми - професійна веб-студія, що має більше 9 років досвіду розробки веб-сайтів та додатків.

02. Фахівці

Наші розробники - це висококваліфіковані фахівці, які постійно вдосконалюють свої навички та знання.

03. Індивідуальний підхід

Ми надаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та забезпечуємо якісне та швидке виконання проектів.

04. Прямо в ціль

Ми знаємо, як визначити потреби клієнта та розробити сайт, який буде відповідати його бізнес-цілям.

05. Технології

Ми використовуємо сучасні технології та інструменти для створення веб-сайтів, що забезпечує їхню функціональність та ефективність.

06. Підтримка

Ми забезпечуємо технічну підтримку та післяпродажне обслуговування своїх клієнтів.

07. UI/UX

Ми маємо розуміння важливості дизайну та його впливу на успіх бізнесу, тому працюємо над розробкою естетично привабливих та функціональних сайтів.

08. Ціна

Наші ціни доступні та конкурентоспроможні, а якість роботи - на високому рівні.

Розробка дизайну сайтів у Дніпрі

Одним з основних напрямків діяльності нашої студії є розробка дизайну сайту. Дане поняття включає в себе не тільки красиве колірне оформлення, як помилково вважають багато наших клієнтів. Створення дизайну сайту - це ключовий етап у його розробці, що дозволяє забезпечити зручність переміщення по розділах і каталогах, замовлення товарів, отримання інформації про компанію.

Дизайн і розробка WEB-сайту

Веб-дизайн у створенні сайтів - це робота справжніх професіоналів, які не тільки володіють почуттям кольору, а й ретельно вивчають останні тенденції в цій сфері, вміють оформити інтернет-ресурс таким чином, щоб він відповідав загальноприйнятим стандартам, і, водночас, володів індивідуальністю. У розробці веб-дизайну сайту ми враховуємо такі вимоги:

  • висока якість робіт, що поєднується з максимальною зручністю управління ресурсом і його функціональністю;
  • виготовлення дизайну сайту здійснюється з урахуванням фірмового стилю компанії, що сприяє її запам'ятовуванню;
  • важливу роль у створенні та розробці дизайну сайту відіграє навігація. Ваш відвідувач повинен за лічені секунди знаходити саме ту інформацію або товари, які йому необхідні зараз;
  • грамотне створення веб-дизайну сайту повинно до мінімуму скорочувати швидкість завантаження кожної його сторінки, не змушувати відвідувача чекати жодної зайвої секунди;
  • можливість виділити саме ту інформацію, яка видається найбільш важливою для клієнта, помістити її там, де він не пропустить її в жодному разі;
  • унікальність дизайну. Оформлення має бути єдиним у своєму роді.

Перевагами роботи з нами є не тільки дотримання всіх перерахованих вище вимог, а й доступні ціни на розробку дизайну сайту. Крім того, ми робимо суттєві знижки на послугу редизайну ресурсів, виготовлених у нашій студії.

.