SEO-аудит: аналіз сайту у Дніпрі

Аналіз сайту - це оцінка характеристик сайту, які впливають на індексування сайту, на відвідуваність користувачами сторінок і просування в пошуковій видачі. Проводиться аудит під ключ для виявлення ефективності використання ресурсів для просування сайту. Оцінюються теги і метатеги, які впливають на відповідність розміщуваної інформації на сторінці ключовим запитам: ціна формується індивідуально.

Вартість від $190

Замовити Що входить до комплексного аудиту сайту?

Аналіз сайту

Які завдання вирішує

01. Зручність сайту

Добре працює так званий WOW-ефект, коли при першому ж відвідуванні хочеться залишитися на сторінці. Важлива швидкість завантаження, дизайн і правильно опрацьована структура.

02. Адаптивність

Зараз багато хто віддає перевагу смартфонам і планшетам, а за стаціонарним комп'ютером проводять дедалі менше часу. Не варто забувати і про адаптацію до екрана. Адже вони теж сильно відрізняються.

03. Аудиторія

Для кожної цільової аудиторії потрібно підбирати звичний контент. Для одних сфер іноді навіть корисні сленгові вирази. Для інших випадків вони неприпустимі і приносять тільки шкоду.
НАШИ РОБОТИ

Портфоліо

ПРО НАС КАЖУТЬ

Відгуки

От всей души благодарю специалистов за разработку и поддержку нашего сайта vasil.ua. Благодаря вам, организация работает без перебоев, и поступающие заявки обрабатываются вовремя. Мы не первый раз продлеваем договор и будем обращаться впредь!

Анастасия Шапран

Image

Мы уже заказывали несколько одностраничников для конкретных продуктов и снова обратились, но уже за разработкой с полноценным магазином палок для скандинавской ходьбы. Нам предложили проект на CMS MODX, что позволило решить не только основные задачи, но и ряд второстепенных. Выражаем нашу благодарность!

Игорь Ефименко

Image

Долго искали подрядчика который будет создавать для нашего предприятия сайт по перевозкам. По совету партнера остановились на студии Веб арт. Результат очень нравится, как удобная структура с навигацией, так и красивый дизайн. А главное, получили возможность интеграции с сервисами бронирования мест. Спасибо.

Марина

Image

Искал разработчика, который сможет выполнить проект информационного сайта с некоторыми особенностями. В этой студии мне настойчиво посоветовали Модекс. Рискнул, и не прогадал. Очень удобная система управления сайтом. Спасибо.

Денис

Image

Найкрутіша студія, з якою я коли-небудь працював. Професіоналізм і експертність на найвищому рівні. Пунктуальність і залученість можна ставити в приклад іншим. Команда WEB ART робить шикарні сайти, які не тільки привертають увагу, але ще й потужно продають! РЕКОМЕНДУЮ!

Влад Встречников

Image
ОБИРАЙ НАС

Чому ми?

01. Досвід

Ми - професійна веб-студія, що має більше 9 років досвіду розробки веб-сайтів та додатків.

02. Фахівці

Наші розробники - це висококваліфіковані фахівці, які постійно вдосконалюють свої навички та знання.

03. Індивідуальний підхід

Ми надаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та забезпечуємо якісне та швидке виконання проектів.

04. Прямо в ціль

Ми знаємо, як визначити потреби клієнта та розробити сайт, який буде відповідати його бізнес-цілям.

05. Технології

Ми використовуємо сучасні технології та інструменти для створення веб-сайтів, що забезпечує їхню функціональність та ефективність.

06. Підтримка

Ми забезпечуємо технічну підтримку та післяпродажне обслуговування своїх клієнтів.

07. UI/UX

Ми маємо розуміння важливості дизайну та його впливу на успіх бізнесу, тому працюємо над розробкою естетично привабливих та функціональних сайтів.

08. Ціна

Наші ціни доступні та конкурентоспроможні, а якість роботи - на високому рівні.