Про нас

web art studio

Професійна розробка сайтів від студії Web-Art

Web Art studio - це невелика студія, яка повною мірою виконує всі етапи веб розробки, від аналізу ніші Вашого бізнесу, конкурентів, до створення дизайну, верстки, програмування і подальшого просування готового сайту.

Веб студія Web Art studio з Дніпра - це група людей, яка виконує послуги з розробки сайтів. Ми готові впоратися із завданням будь-якого ступеня складності. Працівники постійно вдосконалюють свої навички, розширюють кругозір знань, оскільки сфера IT безперервно розвивається. Це допомагає залучати все нових і нових клієнтів.


Чим саме займається компанія?

Ми спеціалізуємося на створенні та розробці сайтів та інтернет магазинів будь-якої складності. З нашою допомогою можна створити якісний інтернет-ресурс, який буде виділятися цікавим дизайном і потужним функціоналом.  Наша діяльність розпочалася в Дніпрі ще в далекому 2009 році. З того часу було реалізовано понад 250 проєктів. При цьому, їхні замовники залишилися повністю задоволені.


Основні принципи роботи

Ми не прагнемо за тим, щоб отримати максимально велику кількість клієнтів. Ми хочемо виконувати свою роботу максимально якісно, з використанням сучасних технологій. Так, щоб кожен, хто звернувся, залишився задоволений. Пріоритет для компанії - довгострокове співробітництво. Багато клієнтів просто звертаються з ідеєю, а вже фахівці втілюють її в життя. Вам буде надано повний перелік послуг, що стосуються маркетингу, створення фірмового стилю та іншого.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Клієнти

ОБИРАЙ НАС

Чому ми?

01. Досвід

Ми - професійна веб-студія, що має більше 9 років досвіду розробки веб-сайтів та додатків.

02. Фахівці

Наші розробники - це висококваліфіковані фахівці, які постійно вдосконалюють свої навички та знання.

03. Індивідуальний підхід

Ми надаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та забезпечуємо якісне та швидке виконання проектів.

04. Прямо в ціль

Ми знаємо, як визначити потреби клієнта та розробити сайт, який буде відповідати його бізнес-цілям.

05. Технології

Ми використовуємо сучасні технології та інструменти для створення веб-сайтів, що забезпечує їхню функціональність та ефективність.

06. Підтримка

Ми забезпечуємо технічну підтримку та післяпродажне обслуговування своїх клієнтів.

07. UI/UX

Ми маємо розуміння важливості дизайну та його впливу на успіх бізнесу, тому працюємо над розробкою естетично привабливих та функціональних сайтів.

08. Ціна

Наші ціни доступні та конкурентоспроможні, а якість роботи - на високому рівні.
ПРО НАС КАЖУТЬ

Відгуки

От всей души благодарю специалистов за разработку и поддержку нашего сайта vasil.ua. Благодаря вам, организация работает без перебоев, и поступающие заявки обрабатываются вовремя. Мы не первый раз продлеваем договор и будем обращаться впредь!

Анастасия Шапран

Image

Мы уже заказывали несколько одностраничников для конкретных продуктов и снова обратились, но уже за разработкой с полноценным магазином палок для скандинавской ходьбы. Нам предложили проект на CMS MODX, что позволило решить не только основные задачи, но и ряд второстепенных. Выражаем нашу благодарность!

Игорь Ефименко

Image

Долго искали подрядчика который будет создавать для нашего предприятия сайт по перевозкам. По совету партнера остановились на студии Веб арт. Результат очень нравится, как удобная структура с навигацией, так и красивый дизайн. А главное, получили возможность интеграции с сервисами бронирования мест. Спасибо.

Марина

Image

Искал разработчика, который сможет выполнить проект информационного сайта с некоторыми особенностями. В этой студии мне настойчиво посоветовали Модекс. Рискнул, и не прогадал. Очень удобная система управления сайтом. Спасибо.

Денис

Image

Найкрутіша студія, з якою я коли-небудь працював. Професіоналізм і експертність на найвищому рівні. Пунктуальність і залученість можна ставити в приклад іншим. Команда WEB ART робить шикарні сайти, які не тільки привертають увагу, але ще й потужно продають! РЕКОМЕНДУЮ!

Влад Встречников

Image